Merhaba, biz bir ekibiz ve adımız PROJX.
Bize merhaba demek için;

[email protected] . +902123257300

Yazılım İyileştirme

Örneğin işletmeniz içinde kullandığınız çeşitli yazılımlarınız var fakat yazılımlar günümüz teknolojilerine uyum sağlamıyor veya çeşitli değişiklikler istiyorsunuz. Tam bu ihtiyacınız noktasında PROJX olarak sizleri dinliyor, sorunları analiz ediyor ve olması gerekenleri raporluyoruz.

Rapor ardından isteğinize göre üretimi biz yapabiliyoruz yada üretici firmaya veya kişilere(şirket içi ekip) konuyu aktarıp geliştirmelerin süreçlerini takip ediyoruz.

Böylelikle eskimeye yüz tutmuş yazılımınız tazeleniyor ve daha aktif – daha verimli bir hale geliyor.

Daha önce yapmış olduğunuz yatırımınızın boşa gitmemesine ve günümüz teknolojilerine uyum sağlamanızı sağlıyoruz. Verimlilik, veri, analiz, geliştirme, yaşam döngüsü sonsuzluğu konularını profesyonelleştirip sadece yazılımın çalışmasına odaklanmıyoruz – tüm konuyu bir bütün halinde alıp fayda-performans ilişkisi ile yürürlük sağlıyoruz.

Eğer siz de mevcut yazılımınızın iyileştirilmesi konusunda desteğe ihtiyaç duyuyorsanız veya bu konuda daha fazla detayı merak ediyorsanız yukarıdaki formu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.


Omuz omuza çalıştık

15 yıllık yazılım üretimi ve proje yönetimi tecrübemizde bir çok şirket ve marka ile çalıştık
Her birinin kendine özel hikayesi, hedefleri ve amacı vardı. Her birine özel çözümler ürettik ve başarılarına ortak olduk.