Merhaba, biz bir ekibiz ve adımız PROJX.
Bize merhaba demek için;

[email protected] . +902123257300

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Dijital pazarlama dünyasında bir şeyler elde etmek istiyor, gelirlerinizi yukarıya çekmek istiyorsanız yapmanız gereken en önemli şeylerden biri de arama motorlarında üst sıralarda çıkmak olacaktır. Yeni kitleler kazanabilmek ve web sitenizin trafiğini arttırabilmek için yaptırmanız gereken SEO çalışmaları sadece e-ticarete yönelik değil her web sitesi için gerekli bir işlemdir.

Arama Motoru Optimizasyonu uzun vadede dijital pazarlama sürecine katkı verecek bir yöntemdir. Sizlere sağlayacağımız bu hizmette internet üzerindeki görünürlüğünüz artarken alan adınızın değeri bile çok yüksek değerlere ulaşacaktır.

SEO çalışmalarının sonucu kısa vadede etkili olsa da tam etki süresi birçok değişkene bağlı olarak 1 seneyi bulabilmektedir. Sadece günlük veya bir çalışma sonucu oluşan işlem olarak kalmayıp sürekli güncel de olması gerekir. Sizler için bu işlemin her aşamasında danışma ve yönetme kısımlarını ele alıyor, sitenizin üst sıralara çıkması için gerekli müdahaleleri yapıyoruz.

PROJX Dijital Teknoloji Mimarlığı olarak SEO (arama motoru optimizasyonu) algoritmalarımız sayesinde arama motorundaki organik bulunabilirliğiniz mükemmelleştiriyoruz.

  • VORTEX
  • TARGET
  • HOOD
  • UREP
  • KEYBAN

Çeşitli örnekleri incelemek için bizden randevu alabilirsiniz.

Siz de Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) hizmetinden yararlanmak, merak ettiğiniz konular hakkında soru sormak, sitenizi üst sıralara taşımak istiyorsanız yukarıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Omuz omuza çalıştık

15 yıllık yazılım üretimi ve proje yönetimi tecrübemizde bir çok şirket ve marka ile çalıştık
Her birinin kendine özel hikayesi, hedefleri ve amacı vardı. Her birine özel çözümler ürettik ve başarılarına ortak olduk.