Merhaba, biz bir ekibiz ve adımız PROJX.
Bize merhaba demek için;

[email protected] . +902123257300

Butik Yazılım Danışmanlığı

İşletmeniz için üretmeyi düşündüğünüz, tam sizin iş süreçlerinize ve ihtiyaçlarınıza çözüm olan ve tüm telif hakları size ait olan yazılımınız için Proje Yönetimi veya Proje Denetimi hizmeti almanız projenin kalitesini yükselteceği gibi fayda-performans ilişkisini de daha başarılı kılacaktır.

Eğer ekibinizde Proje Yönetimi tecrübesi olan birileri yoksa projenizin üretici kişilere doğru anlatıldığından, üretimin efektif çözümler sunacağından tam olarak emin olamayacağınız gibi… yazılım projenizin ne zaman sonuçlanacağını da tam anlamı ile belirleyemeyebilirsiniz.

Butik yazılımlar ihtiyacınıza uygun olan paket halinde olması gereken bir projedir.

İşletmenizin süreçlerine en uyumlu şekilde üretilmesi gereken “Butik Yazılım” hizmeti almanızın ardından analiz, çözüm yolu bulma, strateji geliştirme ve proje teslimi gibi adımlar işi alan firma ve sizin ortak çalışmanız sonucu atılır.

  • İlk olarak iş süreçleri öğrenilmeli ve analiz yapılmalıdır. Bu işlem süresince firmanızın içinde bulunduğu durum tüm etmenler gözetilerek profesyoneller tarafından analiz edilmelidir.
  • Analizin ardından ortaya çıkan sonuçlar eşliğinde çözüme yönelik fikir geliştirilmeli ve tarafınıza sunulmalıdır. Bu çözümler işletme karar destek mekanizmasına katkı sağlamak ve inovatif faydalar barındırmalıdır.
  • Doğru bir teknik mimari ile üretim yapılmalıdır.
  • Üretimi tamamlanmış yazılımın entegrasyon ve eğitim süreçleri planlanmalıdır.
  • Tüm işlemler bittikten sonra sonsuz iyileştirme devreye alınmalıdır.

Butik Yazılımlar kendi içerisinde bazı avantajları barındırdığı gibi dezavantajlara da sahiptir. En çok öne çıkan avantajı adından da anlaşılacağı gibi firmaya özel tasarılar bütünü olmasıdır. Böylece firmanızın gizliliği delinemez ve verileriniz güvende olur. Esnek olarak nitelendirilmekte olan butik yazılımlar firmanın ihtiyacı ne ise ona yönelik tasarlanarak fazladan ekipman kullanımının da önüne geçer.

Dezavantajı olarak nitelendireceğimiz ise yapısı gereği gerekli olan yatırım kalemleridir. Firma işleyişinde maliyeti düşürse de yatırım kalemleriniz ilk sefere mahsus diğerlerine oranla daha yüksek olur.

Siz de butik yazılım ürettirmek ama bunu nasıl yapacağınızı tam olarak bilmiyorsanız yada daha kalifiye bir ekipten yardım almak istiyorsanız PROJX Dijital Teknoloji Mimarlığı olarak Butik Yazılım Üretim Proje Yönetimi – Denetimi – Danışmanlığı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

İşletmenizin ihtiyaç duyduklarının giderilmesi ile beraber daha iyi bir yapıya sahip olmasını istiyorsanız butik yazılımlar için bizden yardım alabilirsiniz. Yukarıdaki PROJE TALEP FORM’unu doldurup bize ulaşabilirsiniz.