Merhaba, biz bir ekibiz ve adımız PROJX.
Bize merhaba demek için;

[email protected] . +902123257300

E Ticaret Danışmanlığı

Elektronik Ticaret ciddi iştir. Her şeyden önce bunu bilmeli ve buna göre tüm planlarınızı kurgulamalısınız.

Dünyanın en işlek caddelerinden birinde bir mağazanızın olduğunuzu düşünün, gelen ziyaretçinin güvenliğinden, rafın şıklığına, sunumu yapan çalışanınızın tavrından, sakal tıraşına kadar her şeyle yakından ilgileniyorsunuz değil mi?

E Ticaret’de konular değişiklik gösterse de uğraşlar ve ciddiyet aynıdır, aynı olmak zorundadır.

E Ticaret Danışmanlığı

Dünyanın en işlek caddesinde olan mağazanızdan daha fazla ziyaretçiye sahip olacaksınız ve 7/24 aktif bir satış
yapabileceksiniz, sizce de o işlek caddeden daha işe yarar değil mi?

Şimdi düşünün bu kadar ciddi ve ileri düzey ilgi isteyen bir işi ne kadar basitleştirebilirsiniz?

Cevabınızı duyar gibiyiz “BASİTLEŞEMEZ”

Size uygun çözümler sunuyoruz.

PROJX sizlere sunmuş olduğu proje yönetimi veya danışmanlık hizmeti ile e-ticaret projelerinizin tüm safhalarını engin tecrübesi ve sürekli öğrenen yapısı ile ele alarak size en uygun e-ticaret mimarilerini çıkartır, süreçleri yönetir, yayınlar, geliştirir ve iş süreçlerinizi otomatize olmasını sağlar.

Bunu sadece E Ticaret Sitesini biz üretirsek yaparız demiyoruz, bütçenizi belirliyor, süreçlerini öğreniyor ve ardından duruma göre size en uygun kiralık hazır e-ticaret alt yapılarını işinize - işletmenize entegre edebiliyoruz. E Ticaret Danışmanlığı , E Ticaret Proje Yöneticiliği başlıkları altında sizlere çözümler sunuyoruz.

E Ticaret Danışmanlığı

Doğru kullanıcı arayüz
tasarımları ile daha….

Her gün, her saat yeni E-ticaret siteleri yayına çıkıyor ve bu sitelerden çok azı ayakta kalıp sektörünün tanınır isimlerinden biri olabiliyor.

E-ticaret sitesi kurma fikrindiyseniz sitenin; satışları olumlu yönde etkileyecek, geri dönüşümlerinizi yükseltecek geliştirilmiş fikirlere, alt yapılara ve diğer rakiplerinize fark atacak şekilde stratejilere odaklanmalısınız. Sitenin üzerinde gezinmekte olan ziyaretçilerin rahat bir şekilde istediği ürüne erişebilmeleri, erişim sırasında herhangi bir site kaynaklı yavaşlıkla karşılaşmamaları gibi detaylar sitenizin kullanılabilirliğini olumlu etkileyecek küçük unsurlardır.

Doğru kullanıcı arayüz tasarımları ile daha kullanıcı odaklı

Site tasarımı esnasında ana odak her zaman için kullanıcılar olmalıdır. Her site için bu durum geçerli olsa da konu E-ticaret gibi kullanıcıyı eyleme yöneltme amaçlı kurulan siteler ise daha da kullanıcıyı odağa almalıdır.

Sizde bir E Ticaret sitesi kurmayı düşünüyor ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız size profesyonel anlamda yardımcı olacak ekibimizle iletişime geçmek için PROJE Talep Formu’nu doldurun.

Size “E Ticaret Projem Nasıl Olmalı Raporu” hazırlayabilir ve ardından gerçekleştirimi sağlayabiliriz.

Omuz omuza çalıştık

15 yıllık yazılım üretimi ve proje yönetimi tecrübemizde bir çok şirket ve marka ile çalıştık
Her birinin kendine özel hikayesi, hedefleri ve amacı vardı. Her birine özel çözümler ürettik ve başarılarına ortak olduk.

hermes
dermalogica
icron
santafarma
janeiredale
centurion
pastel
kastaş
turkuaz
petroyağ
royalcert
whitewesting
smeg
veribase
modelerp
henrysimon
enka oto
talesma
...
ana sigorta
ana sigorta