Merhaba, biz bir ekibiz ve adımız PROJX.
Bize merhaba demek için;

[email protected] . +902123257300

Kurumsal Web Sayfaları

Kurumsal web sayfaları, işletmenizin hizmetlerini veya ürünlerin sergilediği dijital bir mağazadır. Site, işletmenizin kurumsal kimliğini yansıtan ve kurumsal detayların tümünü ilk etapta ön plana çıkaracak şekilde tasarlanmalı ve ziyaretçi gözlemleri ile de bu tasdiklenmelidir.

Kurumsal web sayfalarının tasarlanması, üretimi her ne kadar kolay gibi görünse de… İşletmelerin bu kısmı çok ciddiye almaları gerekmektedir.

İyi planlanmamış her iş gibi verimsiz bir hale dönüştüğünde “suçlu aramak” yerine “nerede yanlış yaptık” diye düşünmek en doğrusudur.

Profesyonelce üretilmesi istenen bir işletme web sayfası/sitesinin öncelikle Marka Kimliğinin, Pazarlama Stratejilerinin, Hizmet – Ürün yelpazesinin iyice belirlenmesi, üretici firma tarafından öğrenilmesi gerekmektedir. Daha planlama aşamasında bile onlarca detaya dikkat etmek gerekirken, üretim safhasına geçildikten sonra yüzlerce önemli noktaya dikkat etmek gerekir. Bu noktada deneyimli bir ekip veya proje yöneticisi ile bu süreci yönetmeniz en doğru tercih olacaktır. İşletme disiplinleri öğrenilirken aynı zamanda işletmede kullanılan diğer yazılımlarda göz önüne alınmalı ve web sayfası/sitesi güçlü bir pazarlama aracına dönüştürülmeli – planlanmalıdır.

Kurumsal bir site hazırlığı içerisindeyseniz ilk aşamada bu sitenin hedef kitlesine yönelik bir tasarlama gerektiğini bilmelisiniz. Sitenin ilk tasarım aşamalarında hedef bölge ve ziyaretçi profili net olarak bilinmelidir. Bu ziyaretçi profilinin içinde; müşterilerin, rakiplerin, iş başvurusunda bulunacak kişilerin ve potansiyel müşteri adaylarının bulunduğu göz ardı edilmeden site tasarımı yapılmalıdır.

Sitenin ön yüzünün dışında arka planda gerçekleşen sunucu hızları, siteye ulaşım, sitenin yükleme hızı gibi konularda her bölgeden erişilebilecek bir yapı kurulmasına da önem göstermelisiniz. Her ne kadar iyi bir ön yüz tasarımı yaptırsanız da bunun stabil bir şekilde kullanılmaması site trafiğinize olumsuz yönde etki edecektir.

Site tasarımlarındaki benzerlik “ücretsiz” kodlar ile oluşturulmadığı sürece uzun süreçte telif gibi bazı engellere yol açabilmektedir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız web siteniz için özgünlük talep etmelisiniz. Tasarım da aynı doğrultuda kurumsal kimliğinize uygun taklitlerden sakınılmış bir şekilde oluşturulmalıdır.

  • Sunucu - Hosting
  • UX Design
  • UI Design
  • Programlama
  • Entegrasyon
  • Kalifiye ve Özgün İçerik
  • İstatistik ve Yönetim
  • Sonsuz geliştirme ve bakım

Yukarıdaki konular hakkında yeteri kadar bilgi sahibi değilseniz sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Yukarıdaki PROJE Talep Formu yardımı ile bize ulaşabilirsiniz.