Merhaba, biz bir ekibiz ve adımız PROJX.
Bize merhaba demek için;

[email protected] . +902123257300

SEO ve SEM
Arasındaki fark

SEM, SEO ile aynı sonuca ulaşmak için kullanılan bir yöntemdir, biri organik şekilde sizi üst sıralara taşırken diğeri Google üzerinde açacağınız bir hesap ve ona aktaracağınız para ile sizi üst sırala taşımaktadır. Arama motorlarında arama yapmanız sonucu üst sıralarda çıkan Reklam başlıklı siteler SEM işlemi için bir örnektir.

SEM ( arama motoru reklamcılığı ) işlemi süresince sitenizin görünürlüğünü arttırmak için arama motorlarının kriterlerine uygun olarak hazırlanmış; metin, video, görüntülü ve benzeri reklam tipleri kullanılır. Google Adwords reklamları da bu sürecin bir elemanıdır.

Arama Motoru Pazarlama (SEM)
Arama Motoru Pazarlama (SEM)

SEM ile e-ticaret sitenizin
performansını arttırın.

PROJX olarak sağlamış olduğumuz SEM işlemi sonucu çeşitli site ve platformlarda görülen reklamlarınız ile site bilinirliğini, marka reklam çalışmanızı ve site içi aktivasyonunuzu arttırabilirsiniz. SEM hizmetinin sizlere getirilerinden biri de e-ticaret platformunda daha önce işlem yapmış ya da gezinmiş kişileri hedef alan reklamlar ile kullanıcıların ilgisini tekrar platformunuza yöneltebilmenizdir.

Arama Motoru Pazarlama (SEM)

SEM işlemi SEO işlemine göre daha hızlı sonuç vermektedir fakat SEO çalışmasına göre daha maliyetli bir yatırımdır.

SEM ve SEO farklı işlemler gibi görünse de mantık olarak aynı sonuca varırlar. Daha etkili sonuç için tarafımızdan her iki hizmeti de alabilir, sitenizin üst sıralara daha hızlı bir şekilde çıkmasını sağlayabilirsiniz. SEM, kendi içerisinde PPC veya TBM gibi değişkenleri de barındırır. PPC tıklama başına reklam veren tarafından ödenen miktarı yansıtır.

Siz de Arama Motoru Pazarlama (SEM) hizmetinden yararlanmak, hizmet hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız yukarıdaki formu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Omuz omuza çalıştık

15 yıllık yazılım üretimi ve proje yönetimi tecrübemizde bir çok şirket ve marka ile çalıştık
Her birinin kendine özel hikayesi, hedefleri ve amacı vardı. Her birine özel çözümler ürettik ve başarılarına ortak olduk.

hermes
dermalogica
icron
santafarma
janeiredale
centurion
pastel
kastaş
turkuaz
petroyağ
royalcert
whitewesting
smeg
veribase
modelerp
henrysimon
enka oto
talesma
...
ana sigorta
ana sigorta